Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy P.P.H."Zamont" z siedzibą w Siemianowicach Śląskich.

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży produkcji noży i ostrzy tnących z przeznaczeniem dla wielu gałęzi przemysłu.

certyfikat on-lineZ naszej strony możemy Państwu zaproponować konkurencyjne ceny, warunki handlowe, rygorystyczne dążenie do utrzymywania terminów realizacji oraz fachową wiedzę naszych pracowników, wynikającą z wieloletniej działalności z zakresu produkcji noży przemysłowych. Maksymalna długość noży przez nas oferowanych wynosi aż 4,5 metra!!! Oferujemy najszerszy możliwy zakres noży przemysłowych stosowanych w wielu gałęziach przemysłu.

Naszymi docelowymi branżami są : przemysł celulozowo-papierniczy, przemysł gumowy, przemysł drzewny, przemysł poligraficzny, przetwórstwo tworzyw sztucznych, recycling i utylizacja, przemysł zapałczany, przemysł metalowy, przemysł opakowaniowy, przemysł spożywczy i wiele innych.

Zaletą noży przez nas oferowanych jest doskonała jakość, wynikająca z wieloletniej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników oraz zastosowanie najlepszych dostępnych na rynku materiałów wsadowych, dobieranych indywidualnie do potrzeb przerobowych klientów. Niezależnie od stałego rozwoju asortymentowego wymuszanego potrzebami naszych Klientów, szczególną uwagę zwracamy na wdrażanie nowych technik wytwarzania oraz doskonalenie jakości naszych wyrobów we wszystkich ich aspektach, tj. odporność na tępienie, stateczność oraz tolerancję kształtów i wymiarów.

Obok aspektów typowo biznesowych, związanych z ciągłym dążeniem do udoskonalania naszych produktów i usług, istotną rolę w naszej działalności odgrywają działania prospołeczne i charytatywne.
W działaniach tych należy wymienić, iż od początku naszej działalności wspomagamy Fundację TVN "Nie Jesteś Sam" oraz Regionalną Fundację Pomocy Niewidomym w Chorzowie, dla której wykonujemy cyklicznie usługi ostrzenia noży przemysłowych.
Dla okolicznych szkół i przedszkoli fundujemy także cyklicznie pomoce dydaktyczne.
Od grudnia 2010 roku mamy także zaszczyt nosić miano mecenasa Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY".
Od niedawna wspieramy także ogólnoświatową fundację WWF, zajmującą się ochroną wymierających gatunków zwierząt jak i wspieraniem ogólnie pojętej ochrony środowiska.
W ramach tej pomocy współuczestniczymy w programie odbudowania populacji bałtyckich fok a także polskich wilków.
Od lipca 2013 roku jesteśmy także sponsorem piłkarskiej 1-szo ligowej drużyny GKS Katowice.

Serdecznie zapraszam do współpracy i łączę pozdrowienia.

Właściciel
mgr Marcin Zawada

Certyfikat - P.P.H. Zamont Marcin Zawada