Firma P.P.H. „Zamont” jest kontynuatorką działalności chorzowskiej spółki „Exmont”, będącej w latach 90-tych jedną z najprężniej działających firm na rynku budowlanym Górnego Śląska.

Była ona realizatorem wielu kontraktów budowlanych na terenie Górnego Śląska a wśród wielu należy wymienić min. realizację magazynu farb na Zakładach Chemicznych „Hajduki” S.A. w Chorzowie.

Po kryzysie budownictwa i rynku budowlanego na przełomie lat 90-tych i nowego tysiąclecia już pod nową nazwą postanowiliśmy skierować nasze wzmożone działania i specjalizację na produkcję noży przemysłowych na potrzeby krajowych jak i zagranicznych przedstawicieli zróżnicowanych gałęzi przemysłu.

Głównymi branżami, do których skierowane są nasze wysiłki z zakresu produkcji noży są : przemysł celulozowo-papierniczy, przemysł gumowy, przemysł drzewny, przemysł poligraficzny, przetwórstwo tworzyw sztucznych, recykling i utylizacja, przemysł zapałczany, przemysł metalowy, przemysł opakowaniowy, przemysł spożywczy i wiele innych.

Od tego czasu zajęliśmy na tym rynku ugruntowaną pozycję i pragniemy nadal ją poszerzać poprzez doskonałą jakość produkowanych przez nas noży oraz nowatorskie podejście do klienta, w pełni skierowane na zaspokajanie potrzeb przez niego zgłaszanych, w terminach oraz warunkach handlowych przez niego proponowanych.

Od roku 2012 w ramach dywersyfikacji naszej działalności uruchomiliśmy Dział Technologii Solarnej w ramach którego pracujemy intensywnie nad wdrożeniem do produkcji innowacyjnego na skalę światową urządzenia opartego na odnawialnych źródłach energii.

Mamy nadzieję, że już wkrótce i Państwa firma stanie się pełnoprawnym i długoletnim kontrahentem naszej spółki.

Zaufało nam już wiele firm, wśród nich giganci branż, których są przedstawicielami – ZAUFAJ I TY!!

Zapraszamy do współpracy

noze_przemyslowe